| Noone4u a întrebat:

La, laptop pe ce taste sau tasta trebuie sa apas ca sa fac poza monitorului? Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

Sus este o tasta pe care scrie PrtSc SysRq apesi acolo, dai pe paint si dai edit-paste.
Apoi save si gatahappy

2 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Pai ca la calculator: apesi pe "Print screen SysRq" (care e in dreapta lui backspace) apoi intri in paint si apeci pe Ctrl+V (in acelasi timp). Apoi salvezi.

| Cosminovici18 a răspuns:

Uite aici un tutorial video http://www.youtube.com/watch?v=iW3qCA7-BQs&feature=related sper ca ti-am fost de ajutor! funda?