| anonim_4396 a întrebat:

La metin2ro unde cade boaba zen? Dau fundita pentru cine ma ajuta! MS

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

Sallut!
Eu stiu!
Du-te in vale(la orci)!
La orci negri, orci negri gigantici si asa mai departe!
Nu uita in ro nu este aceeasi treaba ca pe privat!
In ro nu ai drop asa de mare!
Deci alege orcul potrivit si atacal!
Sper sa pice!
Succes!;*

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Boaba zen cade la salbatici mai des la generali dar cauta si u mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La orci

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

La Care orcii?

| NaruToNR1 a răspuns:

La orci!

| David2001 a răspuns:

In cuferele de la Bossi

| razvanel_5766 a răspuns:

Depinde de lvl daca ai un lvl mic atunci pica la orci, dar daca ai in jur de 60 te sfatuiesc sa te duci la copaci!
Sper ca te-am ajutat!
Bft!winking

| WHaTuP a răspuns:

la orci sa pice boaba zen., e ca si cum ti-ar pica fms cu medie 48 trebuie sa ai mare noroc, boabele zen pica cel
mai bine din cufare mai ales din cufare lumina lunii sau clar de luna