| anonim_4396 a întrebat:

La multi ani! AM si eu o problema. mi-am schimbat windowsul si nu imi merge sonorul. imi puteti spune la ce sa umblu prin setari pentru a avea sunet?

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca ai instalat windows 7, cauta in start cuvantul,, audio,, si da click pe,, troubleshoot audio problems,, apasa,, next,, si e gata. In windows xp, iti trebuie cd-ul cu drivere. Instalezi driverele si pe urma restartezi calculatorul. Va merge totul bine.

| Andrei7520152 a răspuns:

Daca nu ai un CD cu driverele audio, va trebui sa chemi pe cineva sa ti le identifice manual. Dupa care se pot gasi relativ usor pe net. Ar fi trebuit sa le scrii jos cat timp foloseai windows-ul anterior

| MaTrIx8378 a răspuns:

Daca ai windows 7 nici numai ai nevoie de drivere de sunet/net si etc, daca ai alt wind instaleaza drivererul de sunet care il ai, sau cauta pe net un driver de sunet, bafta

| MotanuJmekerit a răspuns:

Si eu am patit si trebuie sa bagi CD cu driverele si sa ii dai OPEN si sa instalezi de la AUDIO de acolo instaleaza tot ce gasesti acolo si trebuie sa mearga ca si eu tot asa fac... laughing din autoplay ala nu-mi merge nici mie. Bafta

| razvitzi a răspuns:

Ce windows?

| RockLife a răspuns:

Ai nevoie de Drivere.
Banuiesc ca ai instalat Windows XP sau Vista. Sincer, eu te sfatuiesc sa instalezi Windows 7, pentru ca este mai bun si nu vei mai avea nici aceasta problema cu driverele.

| danielagalati a răspuns:

Iti trebuie cd cu drivere happy
Sau poti chema un specialist