| justFORone a întrebat:

La programul Ulead Video Studio de unde pot salva ceea ce lucrez ca un film? Format. wmp sau altul! funda

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Alege unul din formatele astea din program in momentul cand vrei sa salvezi MPG,. MOV,. WMV, RM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste mai bine Camtasia Studio ca este mai usor de folosit. Daca imi amintesc bine la uleah video studio salvezi de la export sau nu stiu cum scrie acolo ca nu il mai am instalat si alegi formatul in care vrei sa fie salvat. cauta pe you tube mai bine.

| psawyer a răspuns:

Dai pe bara de sus Share si ai acolo pe la mijloc in dreapta: Create Videa File, Create Sound File mai multe si alegi pe care vrei. Sper sa mearga! Bafta! :*