| PoweredLights a întrebat:

La telefonul Vodafone smart mini cum schimb tonul de apel cu muzica care am descărcat-o?

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Te duci in aplicatia ''Muxica'' dai pe melodie, in dreapta sus unde scrie numele melodiei dai pe acele 3 puncte si iti apare mai multe optiuni si dai la 'setare ca sonerie'. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| PoweredLights explică:

*pe care laughing

| denis28 a răspuns:

Sall!

1. Te duci unde ai descarcat muzica!
2.Ti Apasat pe muzica pe care vrei sa o setezi ca ton!
3. Dupa va trebuie sa apara ceva cum ar fi setarile astea ---->big grinelete Music, Share Youtube, Facebook, si are trebuie sa mai apara acolo setarea asta Change Song si apesi pe optiunea aia si gata tiai setat muzica pe care ai vrut-o
Funda?