| Anonim445zzz a întrebat:

La windows 7 imi cand imi deschid calculatorul ma intreaba cv prostii ca de exemplu activate windows now si ceva despre geniune. Ajutati-ma va rog ce trebuie sa fac, trebuie cumva sa imi reinstalez winowsul ca am dat la activare si mi-a cerut un product key. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Nu trebuie. instaleaza team viewer si il rezolvam

| Anonim445zzz explică (pentru gelu1970):

Farcas.paul Id meu

| gelu1970 a răspuns (pentru Anonim445zzz):

Ok

13 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Desigur, se activeaza, insa inainte trebuie rulat alt program. daca o sa ignori mult timp mesajul si nu il activezi o sa ajungi sa nu il mai poti folosi. in plus daca nu e activat nu poti folosi update, care de asemenea te intereseaza.

| IrinelRaducan a răspuns (pentru gelu1970):

Cu DriverEasy la ce folos update?

| gelu1970 a răspuns (pentru IrinelRaducan):

Driver easy presupun ca e pentru drivere. eu ma refeream la Microsoft update irinel. si ca sa aplici loader de daz nu merge in momentul cand propiul windows iti spune ca nu e original.

| IrinelRaducan a răspuns (pentru gelu1970):

Cauta pe Google 'Windows 7 Activator Key' sau ' Windows 7 Crack Activator Key'
ceva de genu.

| Kriss96 a răspuns:

Dar tie iti merge nu?
Cred ca problema e faptul ca tu ai o copie de Windows. Nu un original. Ignora tampenia aia. Da-i pe cancel sau ceva de genul. Nu ai ce sa activezi. Vrei sa activezi? Du-te si cumpara Windows.
Din cate stiu nu trebuie sa reinstalezi nimic. Pur si simplu ignori chestia aia si iti vezi de treaba.
Product key e atunci cand cumperi Windows-ul. Ai un product key in el.

| Anonim445zzz explică (pentru Kriss96):

Da dar mie nu imi place cand deschid calculatorul sa tot imi apara chestia aia cu activate windows now si in plus nu ma lasa sa pun wallpaper pe ecran ca dupa max 10 minute se face din nou ecranul negru

| SorinTudor a răspuns:

Iti trebuie un activator. Da-mi un id de mess/skype ca te ajut eu

| Gamer2000 a răspuns:

Salut instaleaza windowsul inca o data si apoi instaleaza acest program : http://fisierulmeu.ro/31QHJAU0CLQA/Windows-Loader-v1-97-by-Daz-rar.html

| bistrita1984 a răspuns:

Reinstaleaza windowsu inc odata si instaleaza Windows Loader imediat

| Anonim445zzz explică:

Id meu de mess este farcas.paul