| anonim_4396 a întrebat:

Laptopul Asus este de calitate?

Răspuns Câştigător
| Daniela1Laur a răspuns:

DA am eu si il am de 3 ani si nu face nici o figura! Instalez windows-ul o data pe an.

5 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

E bun,dar te sfatuiesc la un Toshiba,HP, Packard Bell, Sony.Sunt mult mai bune ca Asus sau Acer.

| 7lucian8 a răspuns:

Eu nu mi-as cumpara.un HP da.

| Adiitza a răspuns:

Am un http://www.laptopmag.com/review/newgallery.aspx?id=37134&img=2 merge perfect, nu am avut nici o problema. Il am de un an si jumatate

| Barby18 a răspuns:

Da eu am de vreo jumatate de an si sunt multumita de el :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Madapple, depinde de model. Am avut odata un caz cu Asus. A venit cineva la mine sa-i instalez Windows, programe ...pe laptop. Un model K50JN parca...deci vreau sa spun ca s-a stricat subit! La un restart de Windows, pur si simplu s-a blocat la ecranul de POST, asa ca l-am stins fortat. Dupa aceea n-a mai pornit!