| Alexis7591 a întrebat:

Laptopul meu are bluetooth,dar mi-a disparut acea iconita(bluetooth) si nu mai pot trimite poze pe telefon, sau de pe telefon la laptop.Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| T4zu a răspuns:

Salut.
Pentru inceput daca folosesti OS Windows, intra in start si scrie bluetooth, acolo o sa iti apara aplicatia cu iconita respectiva.
Daca nici acolo nu apare intra in "ControlPanel" > "Programs and features" > cauta bluetooth, daca nu iti apare inseamna ca l-ai dezinstalat din greseala, deci trebuie iar instalat in acest caz, iar daca il gasesti poti iesi afara din "Programs and features" si mai cauta-l o data cu functia "Search".
Sper ca te-am ajutat.

| Alexis7591 explică (pentru T4zu):

Cand intru la start imi apare iconita(bluetooth), dar nu o pot folosi.Nu-mi gaseste telefonul.Pana acum o saptamana puteam sa folosesc bluetooth.Deobicei iconita o aveam jos in dreapta, langa EN.