| BlueStar12 a întrebat:

Laptopul meu are niste flashuri ciudate, adica din cand in cand se face ecranul alb pentru juma de secunda dar uneori se face alb si ramane asa. Programele merg ca daca ma joc un joc il aud ca inca merge dar nu pot sa vad nimic si trebuie sa il opresc si sa il pornesc din nou. Laptopul e marca Lenovo. Pot sa ii fac ceva sau ar trebui sa il duc la o revizie.

1 răspuns:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, ai un antivirus? Daca ai, scaneaza-l. Incearca o scanare cu "Malwarebytes" si instaleaza program "Advance SystemCare " care mai repara din probleme