| RockyBlue a întrebat:

Laptopurile de la Apple sunt cele mai bune?

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta, nu! Sunt doar gadget-uri pentru sclifositi complexati.

| Hikarie a răspuns:

Categoric sunt unele din cele mai bine. Eu am si MacBook Air si MacBook Pro si sunt foarte multumita de ele.
Nu as reveni la windows (sau linux) pentru nimic in lume.

| FantaZEW a răspuns:

Nu! Sa nu faci greseala sa iti cumperi pc cu sistemul de operare mac, pentru ca nu o sa joci nici un joc, pentru ca mac-ul nu deschide aplicatile.exe crede-ma nu fa greseala asta. mac-ul accepta doar aplicati.dmg... ^^ sper ca te-am ajutatwinking

| Avram_Alex_1997 a răspuns:

Sunt bune insa sunt cam scumpe dar eu cred ca unele din ele merita mai ales daca iti place sa te " joci " in aplicatii gen Photoshop si programe de editare video. Cu bani pe care ii dai pe un laptop Apple cumperi un laptop cu performante mult mai bune decat cele de la Apple. Plus ca Apple are si propriul sistem de operare, Mac OS. Iar pe un laptop "normal" poti pune orice sistem de operare doresti
Deci e alegerea ta