| XYZsnick a întrebat:

LG optimus L7 sau Samsung galaxy s advance?

7 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Samsung-ul acela este mai performant, dar totusi eu as zice sa mergi pe un HTC 310

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele telefoane sunt bune. Acum depinde ce model vrei tu. Pe deoparte e bun LG pe de o parte nu. La fel si cu Samsung-ul. Presupun ca vrei sa iti iei un telefon nou deci, eu ti-as recomda sa te mai gandesti. Exista telefoane mai bune. Dar daca le vrei doar pe cele doua eu zic sa iti iei Samsung-ul. Succes sper sa iti iei telefonul dorit!

| Xpressurself a răspuns:

Merg pentru un HTC dar daca vrei sa alegi dintre cele doua atunci, Samsung se vinde cel mai bine in uk si nu numai pe cand LG nu stiu sa fie la fel de apreciat

| XYZsnick explică (pentru Xpressurself):

Nu este mai apreciat si ca HTC Samsung?

| Xpressurself a răspuns (pentru XYZsnick):

Sigur ca poate fi apreciat de multi, eu personal l-am ales, atunci cand l-am cumparat (HTC Desire), pentru ca avea indicele SAR cel mai scazut (rata specifica de absorbţie a undelor radio emise in timpul convorbirilor telefonice). Antena este situata in partea de jos a telefonului, langa microfon, astfel ca efectele radiatiilor este mai mic.
Asta era atunci, Acum vad ca Samsung a facut progrese si pretul este accesibil asadar nu vad de ce sa nu mergi pentru unul daca iti place.
Insa sa tii cont de pericole. Este indicat sa nu dormi cu telefonul langa tine in pat, daca este posibil 3-4 metri departare de locul in care esti cand stai la televizor, inveti, dormi etc. Nu tine telefonul in buzunar acasa, cand mergi cu masina distante lungi, la birou, servici, scoala(ore). Foloseste castile si microfonul cat mai des mai ales pentru convorbirile lungi.
Acestea sunt indicatiile, fiecare alege cum crede de cuviinta. Nu vreau sa te sperii dar mai bine previi.

http://www.economica.net/......81027.html

| Mihaela369 a răspuns:

Samsung