| Rawr22 a întrebat:

Lg optimus l7 sau Samsung galaxy s duos? Cu argumente!

4 răspunsuri:
| justroro a răspuns:

Samsung galaxy s duos pentru ca arata mai bine si Samsung-urile sunt mai bune decat LG-urile

| Davidde a răspuns:

Samsung S Duos, este mai avansat ca system de operare, ca grafica, si ca rapiditate. Cei de la Lg au piese mai vechi si ruleaza destul de greu sistemul de operare. crede-ma ca faci o alegere buna cu s duos-ul.Cei de la Samsung sunt mai buni si la camera foto-video. Lg-ul a decazut foarte mult

| OreoCriss123 a răspuns:

Samsung galaxy s duos e super tare eu doar de el stiu, merge bine si arata bine, camera e buna

| Costyn04 a răspuns:

Lg Optimus l7:
- microSD, up to 32 GB
- 4 GB (2.4 GB user available), 512 RAM
- 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash, check
- Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich)
- 1 GHz Cortex-A5

Samsung Galxy S duos
- microSD, up to 32 GB
- 4 GB (1.8 GB user available), 768 RAM
- 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash, check
- 1 GHz Cortex-A5
- Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich)

Eu iti recomand Galaxy S Duos deoarece are mai multi MB RAM si este mult mai binefacut, din punct de vedere al structurii, decat LG.