| DnBSniperZs a întrebat:

Lockerz e chiar real? Primesti chiesti gratis?

Răspuns Câştigător
| r0biricaa a răspuns:

NORMAL CA ESTE REAL! UN PRIETEN DE-AL MEU CHIAR A PRIMIT!

Este vorba de un site pe care intri in fiecare zi, raspunzi la o intrebare si castigi PTZ (points).
Acesti PTZ pot fi folositi pentru a cumpara diferite obiecte : de la imbracaminte, farduri, inele la console, ipoduri sau jocuri.
Transportul este gratuit pentru cei din USA iar pentru cei din afara costa 20 de PTZ.
Primesti 2 PTZ daca te loghezi o data pe zi si inca 2 PTZ daca raspunzi la intrebarea zilnica.Proprietarul Lockerz este un fost investitor al site-ului Amazon.com.

La randul tau poti invita oameni pe site iar la 20 de oameni invitati primesti un cont vip care dubleaza PTZ de la 2 la 4. Asadar daca inviti 20 de oameni o sa castigi in fiecare zi 8 PTZ in loc de 4.

Dupa 20 de invitatii trimise primesti un tricou gratuit, livrarea se face in aprox 1 luna. De exemplu un iPod touch de 8gb costa aprox 325 PTZ.

Siteul este www.lockerz.com dar nu se poate face cont fara invitatie.

Deci cine are nevoie de invitatie pentru site imi poate trimite un PM sau sa scrie aici pe forum adresa de mail pe care sa trimit invitatia.
*castig 2 puncte la fiecare invitatie trimisa.

3 răspunsuri:
| yoppzz11 a răspuns:

Da
si apoi iti recomand o carte de lb si lit romana

Răspuns utilizator avertizat
| bbdotgirl a răspuns:

Decat sa stai pe Lockerz, mai bine la birou facand exercitii la gramatica.