| vlad423 a întrebat:

M-am plictisit de toate jocurile rolling eyes! Ce jocuri (de aventura, ca astea imi plac laughing ) imi recomandati? Ia sa vad!:p

jocul cel mai frumos primeste funda!
big grin

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Shrek 3 : The Third, Bad Day L. A., Prince of Persia (2008), Dracula The Days of Gore, Assassin's Creed, Devil May Cry 4, Tomb Raider : Underworld

6 răspunsuri:
| death a răspuns:

Dacă vrei jocuri de aventură de care să nu te plictiseşti, îţi recomand "The longest journey" (1999) şi "Dreamfall: The Longest Journey" (2006 parcă). Sunt legate între ele, aşa că joacă-le în ordinea asta, dacă vrei să înţelegi ceva. Primul îţi prăjeşte creierii, pentru că are nişte puzzle-uri destul de complicate, iar al doilea îţi oferă şi nişte acţiune, pe ici, pe colo.

| maniac a răspuns:

Fable cel mai tare cu aventura.Iti garantez ca o sa-ti placa

| chitaraclasica a răspuns:

Tomb rider-legend sau
tomb rider-aniverseri ( mai nou)

| Marcki a răspuns:

Buna eu iti recomand: Prince of persia--forgoten sands, X men-the oficial game si Transformesrs. Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tales of pirates

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tales of pirates