| cretzufinish a întrebat:

M-au sunat de la vodafone si mi-au trimis si 2 mesaje de configurare prin care daca inchid si redeschid telefonul pot testa timp de 2 luni internetul de la ei, gratuit. Dupa 2 luni ma pune la plata? De unde sa stiu eu ca dupa acele 2 luni raman sau nu cu internet de la ei? Pt ca nu as vrea sa platesc in plus abonamentul ca mai am si alt telefon pe orange. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Sfatul meu-nu accepta, suna la 222 si spune-le ca nu ai nevoie.

| alex555 a răspuns:

Asa a patit cineva. i-a spus sa testeze gratuit o saptamana si cand a vrut sal inapoieze nu lau mai primit pentru ca si-a dat acordul telefonic(fara sa semneze nimic). smecherii pe timp de criza. asa ca nu accepta.succes