| Al3xBest a întrebat:

Ma ajuta si pe mine careva?big grin...am o problema! As vrea sa ascund un folder in laptop! dar nu stiu cum! si nu ca sa fac N fisiere si sa il pun acolo! ci sa pot sa le fac "imvizibile" pentru ceilalti! Se poate? Daca da cum?big grin FUNDA MAREEEEEEEEE!

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Click dreapta pe folder >proprietati > la proprietati ai 2 casute :
1-read-only
2-hidden->ascunde.
iar ca sa il vezi la loc te duci in control panel la folder option "view"si bifezi bulina "show hidden files and folder"

1 răspuns:
| iulianh a răspuns:

Daci: dai click dreapta pe folderul care vrei sa-l ascunzi :proprietat ->customzise ->change icon. Ai acolo niste iconiste invizibile,adica niste goluri intre iconitele vizibile(alea sunt iconite invizibile) dai pe aia invizibila, OK, si dupa dai rename la folder si pui " _" sau " -" ceva in genu. FUNDA?