| krenis a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste playeri pe un server de minecraft?
La ce va puteti astepta din partea serverului:

-Staff prietenos,
-Multe evenimente speciale,
-Lagg....niciodata,
-etc.

Deocamdata nu avem Minigames, PvP arenas sau altele... intr-un scurta durata de timp toate minigame-urile vor fi disponibile happy.
Din pacate serverul nu poate fi 24/7 dar sigur va fi online in intervalul orelor 7:00-24:00.

Pentru mai multe informatii contactati un membru al stafului pe server.

ip:ObscuroCraft.no-ip.org

3 răspunsuri:
| Eualex667 a răspuns:

1- SA nu fie lagg(daca e lagg, chiar daca stafful e prietenos nu mai are rost)
2-Stafful intr-adevar sa fie amabil, sa nu fie vulgar si sa fie intelegator.
3-E de inteles ca dabea ati inceput asta insemnand ca nu aveti eventuri.Asta inseamna ca va trebuii sa iti distrezi jucatorii printr-un alt mod.
4- Inca de la inceput sa fie o conduita/o multitudine de legi care sa dea impresia de un server orgaizat.

| stefantacu a răspuns:

Pe ce versiune?

| Intrebarefaceboockkckkkck a răspuns:

Ma poti sjuts si pe mine sa fac un server minecraft?