| Maslinutza a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog? Pe laptop nu mi se poate instala viber. Imi tot inra antivirusul si dupa aia zice ca nu mi-l poate deschide... Oare de ce? PS: Am un laptop Acer ASPIRE 5731 Z.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sper ca l-ai descarcat de aici http://www.viber.com/en/products/windows

| FlorinIsc a răspuns:

Orice program care nu e cumparat cu bani adica original e vazut de antivirus ca un virus deoarece e hackuit astfel incat sa iti mearga in PC fara sa il cumperi. Dezactiveaza-ti antivirusul pana termini de instalat aplicatia si dupa, activeaza-l la loc.