| manuelstone a întrebat:

Ma gandesc la un proiect dar vreau mai intai sa stiu cat ma costa. Vreau sa fac un telefon dar nu stiu de unde pot cumpara procesor ecran si restul. Primul raspuns funda happy

2 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Din china pe alibaba se vand componente

| Bogdy2k a răspuns:

Salut, este bine de stiut ca cele mai ieftine componente si nu neaparat, produce de orice fel in special le gasesti mult mai ieftin pe ebay.com, dar daca optezi pentru transport gratuit o sa le primesti intre 15-60 zile, iar aceste va trebui sa le ridici personal de la Posta Romana, cu actul de identitate. O zi buna.