| noneatza a întrebat:

Ma gandesc sa imi cumpar o consola in viitorul apropiat, dar imi e prea greu sa ma decid intre un Xbox360 Slim sau PS3 Slim.
Imi convine mai mult PS3 pentru ca PSN'ul e gratis, dar parca pe xbox jocurile apar mai repede etc...in fine, sunt indecis, intrebarea e : Sa iau XBOX sau PLAYSTATION 3? De ce?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Greu de zis. Daca as cumpara doar jocuri originale, as mege pe ps3 deoarece are multe jocuri exclusive. Plus ca are blueray. Dar daca vreau o calitate mai buna agraficii in jocuri as merge pe xbox. Totusi, eu as alege tot xbox-ul

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

XBOX de preferat găsești și acolo tot gratis

| tibi211 a răspuns:

Xbox pentru ca cand joci poti sati bagi muzica.