| AdytzwBăă a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?
cand instalez windows la pornire imi da sa aleg sa intru in windows care l-am instalat sau windows instalation earlier
si nu-mi arata partitia D. trebuie sai aleg eu litera ca nu are litera si nu poti ntra in ea pana nu ai adaug litera.
cel mi probabil credeti ca s-ar putea sa am 2 wind instalate simultan sau care ar fi prb?
uitati id meu de skype si mess cine ma poate ajuta
Skype : adytzw_kiss4you
Messenger : adytzw_ba

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Binenteles! Acum ai 2 windows-uri instalate! NU ai instalat bine!
Mai instaleaza o data windows iar de data asta formateaza partitia C sau 1 (depinde ce windows instalezi)unde vei instala windows-ul si vei scapa de problema asta! Bafta!

1 răspuns:
| kiwi28 a răspuns:

Cand ai reinstalat windowsul la pasul cu partitionarea nu ai formatat partitia D
si de aia nu ti-o arata. Foloseste http://download.cnet.com/......6.html,iar al doilea windows nu e instalat e o pacaleala.Tot la pasul cu partitiile era o partitie de 100MB ca o face windowsul automat( e pentru boot loader)daca nu o stergi(asa cum ai facut tu)iti va arata ca ai 2 windowsuri