| ooOORObyOOoo a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog!
Am descarcat un metin si imi apare eroarea accea cu ``3d grafics`... Dati-mi add mess : mogosanu_robert99 ..sa va dau detalii sa ma puteti ajuta...va rog frumos!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eroarea aia se referă la lipsa accelerării 3D a plăcii grafice. Dacă știi că placa ta video suportă accelerare 3D, încearcă să actualizezi driverii plăcii video.De regulă update-urile rezolvă problemele de genul ăsta.Succes

| xcamaradx a răspuns:

Asta ar trebui sa fie calea usoara http://www.ma-config.com/en.Daca nu revino cu detalii, ce widows ai si ce placa sau card video ai.