| MonsterXcsShadowthebestgodofwar a întrebat:

Mah ce naibii are Minecraft Alpha?
Eu inainte sa imi fac calculatorul mergea foarte bine dar dupa ce mi l-am facut da eraoare cu Bad Card Video.
Mi-am updatat driverele si nimic tot aceeasi.
Va rog dati-mi si mie o iedee ce sa fac!

Intrati pe www.minecraft.net

5 răspunsuri:
| luc a răspuns:

Probabil din nu mai recunoaste compiteru recomand sal reinstalezi dar daca ai nevoie de salvari inra in "run" si scrie "%appdata%" apoi intra in dosaru ". minecraft" si vei gasi dosaru de salvari.

| AnaLove444 a răspuns:

Asta este din cauza că trebuie să îţi instalezi altă cameră mă refer poate la Nvidia sau poate ATI dar fii atent să aibă OpenGL.

| AnaLove444 a răspuns:

Sau descarcă şi instalează Jre of Java for Minecraft...

| yonutzjo a răspuns:

Nu cred ca ai OpenGl...Cauta-l pe net ca eu asa am facut la unele jocuri chiar daca sune prosteste big grin