| Kamakura a întrebat:

Mai exista virusul "Poliția română"?

Răspuns Câştigător
| piratuu a răspuns:

Posibil sa mai existe, desi majoritatea spun ca a disparut.

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

De ce l-ai arestat si tu cumva in pc?

| RB26DETT a răspuns:

Nu l-am captat niciodata dar am captat virusi asemanatori cum ar fi unisales, te baga pe site-uri in orice moment si-ti apar reclame peste tot, mult mai enervant decat faza cu politia romana laughing am scapat de el cu malwarebytes, am curatat tot, am reinstalat browserele, m-am dus in control panel si am dezinstalat tot ce tinea de unisales si am scapat de el...in modul asta poti scapa si de virusul ala!

| K0sti a răspuns:

Politia romana vegheaza, asa ca fii atent!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

România este condusă de structuri mafiote!

Bandele mafiote din Romania nu misca un deget fara incuviintarea sefilor din Politie. Din cand in cand mai sunt sacrificati cativa dintre "pionii" care racolau fete pentru prostitutie si care ulterior au devenit inutili, ca sa se creada ca Politia lupta contra Mafiei. Politia mafiota romana trebuie sa cotizeze (cu bani din spagi sau de la interlopi si prostituate) la sefii IJP care la randul lor cotizeaza (pentru pastrarea functiei) la chestorii IGP, acestia mai departe, cotizeaza la campanii electorale si sprijina politic pe unul sau pe altul (de obicei neamuri). Piramida coruptiei e bine pusa la punct in Romania. Trenul coruptiei e singurul care "merge ceas" in Romania. Politia romana este, a fost, si va fi politie interlopa, politie mafiota.

| GeoGeo6566 a răspuns:

Da mai exista majoritatae spun ca a a disparut dar inca mai face ravagii pe unde apuca.Ai grija!