| MegaZero a întrebat:

Mai nou nu-mi mai merg multe jocuri.
Sims 3, Minecraft,Digimon Masters,etc.
Si la toate imi da ceva eroare cu ceva card de grafica.

Aici unde locuiesc este un magazin cu laptop-uri,camere foto,tablete,jocuri pentru PC, 3DS,PS,Xbox....tot felul de chestii.
Credeti ca se gasesc pe acolo carduri dinalea de grafica noi ca sa-l inlocuiesc pe asta vechi(ca am cautat pe net si zice ca trebuie sa mi-l schimb)? Si daca da, aproximativ cat ar costa?

1 răspuns:
| danig9999 a răspuns:

Mai bine ia-ti o placa video asa iti recomand eu este cu card gata schimbat la noi in tara nu gasesti