| Morariu_Andrei_1991 a întrebat:

Merge Gta V pe PS3 Super Slim de 12 GB?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Recomand sa faci un mic upgrade la spatiul de stocare ca aia 12gb nand is la limita pentru gta5(de obicei din aia 12 gb ai 9 utili, iar gta 5 cere cam 8.5gb). Recomand http://bit.ly/1xPCOU4 iar de montat e usor chiar si fara acel adaptor metalic(vezi pe youtube, merge si cu carton, e mai ieftin).

| RaduTN a răspuns:

Da.

| CMV1994 a răspuns:

Da! Dar daca ai consola modata si vrei copiezi jocul pe HDD nu cred ca ai spatiu! Deci daca il joci de pe Bluray merge!