| BothuTezza a întrebat:

Merita? http://mercador.ro/oferta/vand-iphone-5-32gb-black-gevey -IDHkgD.html... pare bun? As fi foarte dator daca ati suna voi sa intrebati mie mie cam rusine :((.O sa ziceti ca ce-mi trebuie dar am 18 ani si imi trebuie din motivele mele..sunt cam rusinos de fel...Ms

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Nu stiu ce sa zic cu site-urile astea de anunturi. Eu ti-as recomanda sa iti iei nou pana la urma.

| vioreltt a răspuns:

Salut!
Nu nu merita!
Nu cred ca este original! si nu are cum sa coste 15 milioane nici second!
mai bine ia-ti un Samsung galaxy s2 plus!