| 1Chris1 a întrebat:

Merita sa dau 250 de lei pe un iphone 4 la SH?

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Cu siguranta. Dar inainte sa il cumperi, poate ti-l da sa il testezi pentru cateva zile, daca se poate.

| kar1GaNNN a răspuns:

Normal ca merita, dupa cum vezi iPhone-urile sunt foarte scumpe.

| NikolasXD a răspuns:

Da

| Nicu999 a răspuns:

Nu telefon este deja depasit

| CristinaDanciu a răspuns:

De ce să dai 250 de lei pe un iPhone 4 care mai mult ca sigur după 2 zile se strică (garantez eu asta). dacă poţi să mai pui 50 de lei şi îţi iei un telefon chiar foarte bun şi nou care ştii garantat că te ţine o vreme. Gândeşte înainte de a acţiona.

| gabriel0980 a răspuns:

Nu.