| Marius0012 a întrebat:

Merita Tableta ALLVIEW Viva Q7 Life? Praport calitate pret?

4 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Am mai spus de multe ori ceea ce o sa-ti zic si tie : LG, Samsung, Lenovo ..samd sunt niste nume o sigla care se pun pe obiectele electronice.

daca te uiti pe spate sunt toate MADE IN CHINA deci tu platesti brandu (numele) piesele sunt aceleasi singurele diferente sunt unele piese la calitate

| pixel347 a răspuns:

NU. Eu iti recomand un Asus Nexus 7, eu tocmai am comandata acum vreo 3 ore de la eMAG. Si depinde in ce suma maxima vrei sa te incadrezi, daca ar fi ti-as recomanda un Ipad sau Samsung de la eMAG sau altex, pc garage, evomag

| Dumitriu_Tudor_1982 a răspuns:

Vezi ca sunt pe altex cu 350 de lei...