| Didutza30 a întrebat:

Merita windows 10?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Il am din vara, si e mai bun ca windows 7. Atat din punct de vedere estetic cat si din punct de vedere functional. Are niste smecherii chiar folositoare.

15 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Da, merită.

| CPAElites a răspuns:

Da.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Da merita ca si eu il am si ai Xbox si poti juca jocuri de android are si Cortana dar trebuie ca sa faci niste setari ca nu e disponibil in Romania etc.

| Aberdeen a răspuns:

Da.

| DryIce a răspuns:

Eu zic ca nu ca e plin de buguri happy 7 is best

| SorinelF86 a răspuns:

Merita, e mult mai frumos asezat ca windows 8 si are si interfata din windows 7 nu doar cea din 8 si merge mai bine ca amandoua la un loc

| BoBByBlack1241 a răspuns:

Da, merita! Il am de cand a aparut si ruleaza excelent. Are si multe chestii care o sa iti placa. E o combinatie intre windows 8 si windows 7 mult mai sigur si mai rapid. Bafta!

| LonelyHeart112 a răspuns:

Da, merita.

| MUFFIN0000 a răspuns:

Da

| Didutza30 explică:

Toti meritati FUNDA, multumesc mult de opinii!

| Rabit a răspuns:

Pentru viitor este mai bun dar momentat windows 7 inca se misca putin mai bine in jocuri dar win 10 este egal si o sa fie mai bun si mai bine optimizat.

| Emi98w a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti placa si tie.Eu ti-l recomand am fost la un prieten care il are si din ce am vazut e bunicel.

| Alexandru2213 a răspuns:

Nu prea

| Vadastreanu_David_1995 a răspuns:

Eu am facut de la windows 7 la windows 10 si nu imi mai merg unele jocuri si programe in plus nu imi mai merge nici sonorul dar daca tu vrei atunci fa cum crezi

| CPAElites a răspuns (pentru Vadastreanu_David_1995):

Nu iti merg deoarece nu ai instalat driverele alea nenorocite!
Troll