| Cosmin_6763 a întrebat:

Mesajele de pe cosmote, pot fi trimise si in alta retea? adica eu de pe cosmote, pot sa trimit pe orange?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se pot trimite, nu are importanta reteaua, doar ca se plateste ceva mai mult daca trimiti in alta retea. Numai bine!

3 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Mesajele gratuite sunt in reteaua cosmote, in Vodafone si Orange sunt contracost, 5 eurocenti, iar in afara tarii undeva la 10-15 eurocenti

| anemona18ida a răspuns:

Da

| diadia46 a răspuns:

Da, poti sa trimiti, daca nu ai mesaje nationale te costa 0.05 euro mesajulwinking