| ElenaIdk a întrebat:

Mi-a fost furat contul de Instagram! Am incercat să-mi fac alt cont iar dupa cateva momente mi-a fost suspendat contul cel nou. Ce pot face? Vreau să-mi recuperez contul de Instagram cat mai repede, deoarece cineva postează pe contul meu chestii de bitcoin si promovează lucruri care nu-mi trebuiesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contactezi administratia Instagramului si-i anunti ca ti-a fost contul spart.
Fii pregatitasa dovedesti cu un act d eidentiate ca acela este contul tau, adica actul de identitate sa aiba acelasi nume, prenume si data de nasterem ca si contul tau de Instagram.

| KovacsB a răspuns:

Mie mi-au furat bicicleta.Se pune?