| Klara a întrebat:

Mi-a umplut cineva mp3 de virusi, fmm angry
NU POT SA-I STERG, sau daca incerc imi apare: cannot delete file angry ce sa fac? Doamne, sunt disperata, cum naiba sterg virusii aia sa-mi eliberez memoria la mp3, heeeelp innebunesc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Formateaza-l. Baga-l in calculator si da click de dreapta pe numele lui din my computer si acolo da format (iti va sterge tot ce ai pe el).

5 răspunsuri:
| coosmin24 a răspuns:

Foloseste unlocker sterge tot.

| Klara explică:

Brigaela, am facut ce mi-ai zis, Doamne-ajuta! love struck

| Klara explică:

A-n-o-n-i-m, am rezolvat problema de mult.
Incerci sa iti vinzi produsul?

| Alecsanndraa a răspuns:

Fei daca ai cablu de date la el baga-l in pc si scaneaza mp3-ul cu un antivirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klara iti zic ceva eu zic ceva daca hackerul tia trimis virusul esti terminata trebuie alt mp3 sau mai bine ia-ti un mp4 e mai rezistent si imi frumos