| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ai cumparat de curand o imprimanta Lexmark [precizez ca nu am mai avut imprimanta] si as vrea sa-mi spuneti unde si cum sa pun cartusul?

1 răspuns:
| Andreea_8014 a răspuns:

Lexmark?
Deaia am si eu si sunt nemultumita de ea.
Pai are o chestie care se ridica in sus si sta sprijinita pe un "picior"
Deschide aia si acolo o sa vezi o fasie alba trage de aia si or sa vina doua cutiute aia cu verde deschis este pentru. tus color si aia cu verde inchis este pentru. tus alb-negru introdu cartusele in fiecare cutiuta(daca ai color in aia cu verde deschis; dai ai alb-negru in aia cu verde inchis) apoi inchide capacelele si impinge "cutiutele" la loc pana se aude un zgomot. Apoi ridica picorul si inchide clapa aceea.
Dupa asta instalezi imprimanta si gata. poti sa scoti la ea.

Nu stiu daca ai inteles ceva.hee hee Dacai ai nelamuriri da-mi un mesaj pe privat

Deyutza:*