| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am creat un cont pe profitshare, dar atunci cand cineva imi acceseaza link-ul catre produsul respectiv pe care il convertesc nu primesc nici un banut la castig curent tot 0 lei sta sad Procedez eu gresit? sad FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Iti vor trebuii foarte multe accesari la acel link pentru a primi o suma de bani, trebuie sa ai foarte foarte multe pentru a face ceva profit, iar daca nu ai cu ce sa promovezi acel produs printr-o pagina de facebook, blog, etc, atunci foarte greu vei strange tu minimul de 100 lei!

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

M-am lamurit sad inca odata iti multumesc pentru raspunsuri happy

1 răspuns: