| kristina13 a întrebat:

Mi-am cumparat tableta Allview 3 Speed Quad HD si de curand mi-am luat internet prin router wireless si imi merge netul imi arata ca este conectat si am semnal full dar cand intru pe google si caut ceva de exemplu facebook nu merge,imi spune ca rezultatele cautarii au esuat sau ceva de genu.Ce trebuie sa fac ca sa mearga? E ceva din setari? Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| Daimler a răspuns:

Ai incercat sa te conectezi si cu altceva la router sa vezi daca merge? Cu un telefon de exemplu sau laptop. Daca nu merge nici cu cele de mai sus inseamna ca routerul nu este configurat cum trebuie.