| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop acer aspire 5750g. Stiti cum se poate instala windows 7? Eu am windows 7 original. Acum am scos laptopul din cutie si scrie ceva cu linpus linux si scrie de licenta si zice ca daca nu face nimic in 15 minute se stinge. Am asteptat 30 minute si nimic. L-am stins am bagat cd cu limpus linux si imi da erori la instalat. Dau funda celui care imi spune cum pot instala windows 7?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai intra in setup, seteaza prima unitate de boot cd. Apoi salvezi, restart, pui cd boot-abil de windows, formatezi toate partitiile si gata. Instalezi driverele si e terminat.