| Alex363839 a întrebat:

Mi am cumpărat un modulator bluetooth auto și se aude un bâzit când e oprita muzica. Exista vreo fregvență care să nu bruieze semnalul?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Frecvența poate că e bruiată ACOLO unde ești tu. Incearcă in alt loc (câteva sute de m)

| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Este o chestie comună la aceste modulatoare auto. Până la urmă, rulează pe frecvențe FM.

| nevermind1234 a răspuns:

Si la mine se întâmplă. "problema" este că atunci când nu este conectat detectează un post de radio necunoscut. Depinde de zona unde ma aflu se aude câteodată muzică, sau se aud persoane vorbind, dar foarte neclar. De aceea trebuie sa-l opresc.