| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Mi-am cumparat un selfie stick cu buton astazi dar nu stiu cum se foloseste. Am conectat firul alb si imi arata simbolul castilor, am fixat bine telefonul, am dat la camera dar cand apas butonul fermecat nu se intampla nimic si l-am mai setat si la 5 secunde si am incercat si cu programe precum z camera. Ma puteti ajuta? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Ca sa fie functional butonul trebuie ca in setarile camerei sa poti face poze apasand butonul de volum.

Daca nu ai o astfel de optiune nu poti folosi butonul selfie stick-ului.

Uite un exemplu:
http://ow.ly/QrfPT

1 răspuns:
| Misfits a răspuns:

Ia-l si da-ti cu el in cap pana iti dispar prostiile de genu.