| Lory_7688 a întrebat:

Mi-am cumparatt un Samsung Galaxy Core Prime si daca poate cineva sa-mi spuna daca pot sa blochez persoane care ma deranjeaza la apeluri.Eu am cautat dar nu am gasit.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Daca e numar privat nu poti!
Daca e numar vizibil dai pe el si apesi tasta de jos cea pentru optiuni si acolo o sa ai " Blocheaza apelant "
Bafta.

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Pai dai la setari--->Apeluri si gasesti acolo cum sa ii blochezi, poti da si la Ajutor.

| Lory_7688 explică:

Eu am intrebat pe cei care au acest tip de telefon, nu va dati cu parerea daca nu cunoasteti telefonul, nu exista aceasta optiune blocare apelant!