| Jane a întrebat:

Mi-am facut azi cont pe Lady Popular. Problema este ca atunci cand vreau sa schimb diamantele in dolari, imi zice ca daca sunt minora am nevoie de acord parental ca sa schimb diamantele in dolari. Eu am dat OK si a mers, nu mi-a zis nimic. Intrebarea este: ce inseamna acel avertisment?

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Avertismentul nu era pentru a schimba diamantele in dolari. pe aceiasi pagina sunt afisate si premium packages care necesita platite cu bani reali si pentru care ai nevoie de acordul parintilor. pentru alea era avertismentul. big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAI daca nu te lasa, ar fi bine sa incerci mai incolo! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbati anul nastesii la profil si e ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu am o problema cand intru pe lady popular mi se face imagina imensa cine ma poate ajuta?