| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe facebook si am uitat parola am incercat sa o resetez dar imi cere codul si nu il mai am. Ce sa fac?

34 răspunsuri:
| Mariachi a răspuns:

Scrii adresa de e-mail pe care e facut contul de Facebook ca si cum te-ai loga in mod normal, si dai clic pe "Forgot your password?" Scrii codul de securitate din imagine, iar cei de la Facebook iti trimit un email pentru ati putea schimba parola. Mult succes!

| FashionDiva a răspuns:

Codul de resetare il primesti pe casuta de mail pe care ti-ai facut contul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am facut cont, dar nu mai stiu care imi este parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu nu stiu codul ala ...si nu stiu care este... ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bobbilacatus@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat codul de autentificare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am uitat parola facebook. ce trebuie sa fac sa o aflu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt roxana din bucuresti am incercat sa intru pe facebook si cand am introdus parola imi spunea ca nu e buna si nu mi-a dat voie sa intru acolo ce pot sa fac ajutati-ma am incercat sa mi-a schim si mi-a dat o parola de comfirmare am comfirmato dar nu mai stiu ce sa mai fac!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai merge, am patit-o si eu, degeaba tastezi codul pe care ti-l dau ei... e varza facebook la capitolul asta.Am incercat de n ori, degeaba, in toate felurile; nici macar nu au centru de casistenta ca lumea, niste aiureli nefolositoare.Va trebui sa faci alt cont...Mai bine notezi parola undeva, data viitoare ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema!

| ToxicSmile a răspuns:

Da nici eu nu imi mai stiu parola...dar incerc eu ceva acolo si daca merge te anunta ok?

| DyduDiii a răspuns:

Mariachi am incercat sa fac cum ai spus tu dar nu imi apare nici o imagine cu codul de resetare... ajutati-ma va rog...Mariachi

| deyutza_9149 a răspuns:

Si eu am patit la fel, me-am facut cont p facebook si am pus parola care am scris-o cand me-am facut contul da kmi zice ca nu este corecta, chiar nu stiu ce sa fac.

| denisa99999 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta nai ce sa faci iti zic mai repede.

| Zeu_Ionut_1984 a răspuns:

Ionutlucian102@yahoo.com

| Zeu_Ionut_1984 a răspuns:

Oxford

| diegopahsm a răspuns:

Nu mai am numărul ala

| diegopahsm a răspuns:

Am uitat parola

| Diaconescu_Tatiana_1978 a răspuns:

Am uitat parola de facebook si nici in yahoo nu pot sa intru ce pot sa fac?

| Elena_Scruba_1963 a răspuns:

Directia 5, iris, compact

| Boss_Gigel_1994 a răspuns:

Am uitat parala la facebook ce sa fac
nici un nu am uitat pan acum

| Poputoaia_Simona_1985 a răspuns:

Simonapoputoaia

| Poputoaia_Simona_1985 a răspuns:

Codul

| llenutzza a răspuns:

Mi-am uitat parola de pe facebook cum procedez

| romila26 a răspuns:

Am uitat parola de facebook si nu mai am codul cum fac sa imi recuperez contul

| Ionela_Alina_1995 a răspuns:

Mi-a spart cineva parola cum pot sa mi-a aflu?

| Concu_Iulian_1982 a răspuns:

Meam uitat parola

Alte răspunsuri