| MortemAeternum a întrebat:

Mi-am facut in windows media player o lista cu muzica, iar redarea melodiilor nu merge nromal ca in winamp de exemplu una dupa alta in ordinea pusa si la intamplare.De exemplu dupa ce se termina prima melodie urmatoarea nu este a 2-a din lista si a 30-a sau ori care alta dar nu a doua.Cum as putea sa schimb asta, ca sa se redea melodiile normal?
Am Windows Media Player 12.

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

Jos, la mine primul buton este Shuffle. Dai On sau Off. Am tot MediaPlayer 12.

2 răspunsuri:
| MortemAeternum explică:

Pai si de unde fac asta? ca nu gasesc nicaieri aceasta optiune.

| Bentaru_Robert_1996 a răspuns:

Dai click-dreapta pe bara din dreapta programului si dai shuffle now