| shadow_2791 a întrebat:

Mi-am instalat de curand gta IV dar nu reusesc sa salvez jocul pentru ca imi cere sa ma loghez undeva iar acolo imi cere serial number-u de la joc, dar cand il tastez, imi zice ca nu e bunsad ce pot face sa salvez?

12 răspunsuri:
| maniac a răspuns:

Adydassler daca iti da o eroare de RMN40 atunci ai nevoie de windows service pack 3.

| adydassler a răspuns:

Eu nu reusesc sa imi instalez gta 4. cum ai facut?

| nst103 a răspuns:

Daca ai jocul pirata e normal sa nu iti mearga cd-key. Daca e pirata poate nu e bun crack-u

| coddy24 a răspuns:

Cand instalezi gta 4 trebuie sa nu fii conectat la internet.pe net se gasesc mai multe crackuri dar nici unul nu prea merge, am aceeasi problema.incearca sa dezinstalezi din control panel MICROSOFT GAMES FOR WINDOWS LIVE din cauza asta nu merge si dupa copie`i crakul happy. sper sa reusesti ...eu unul incerc ...have fun happy

| Seby94 a răspuns (pentru coddy24):

Pe windiows 7 cum dezinstalez ca nu-mi apare la control panel nici unde l-am instalat (uniinstal)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mergi la un magazin cauta gta 4 si uitate pe cutie ca il scrie. Eu asa am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa salvezi, cand intrii in joc o sa iti ceara sa faci un cont si tu dai sa faci cont offline, dupa aia voila...se salveaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare
nu e crack?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa scrii pretul pentru noul aragaz eu asa am facut si am putut salva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cau il vasa sa imi salveze ca nu st

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau id meu si ti9l salvez ieu

| kristiano_5271 a răspuns:

Ca, sa salvezi jocul trebuie sa te duci in pat si sa te culci happy dar ai cumparat jocul sau l-ai descarcat de pe net?