| Marii a întrebat:

Mi-am instalat Seven Transformation versiunea 4.0, iar dupa restart ar trebui ca in bara start sa-mi apara iconitele de la ferestre mari ( http://www.piticstyle.ro/wp-content/uploads/2009/02/desk top-windows-7.png ) dar mie nu-mi apar asa. De 2 zile tot incerc si nu-mi iese. Stiti cum pot sa le fac sa apara asa?

2 răspunsuri:
| klimt a răspuns:

Da-i Unistall, si re-instaleaza, poate ai uitat sa bifezi ceva, eu am Vista, dar mai demult pe Xp am instalat si eu un Transformation Pack, si nu a mers din prima pentru ca uitasem sa bifez ceva in timpul instalarii happy poate te ajutawinking Spor!

Răspuns utilizator avertizat