| Lyndsey a întrebat:

Mi-am luat ieri o tableta. Nu am avut pana acum si nu stiu cum sa instalez aplicatii pe el(jocuri). As vrea niste instructiuni de la voi, daca se poate, pas cu pas ce sa fac. Daca se poate + link-uri= Garantat FUNDA! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Iti trebuie wi-fi sa ai net pe ea, si dupa trebuie sa ai o aplicatie instalata de pe care downloadezi

| p3dro5 a răspuns:

La android jocurile se istaleaza cu aplicatiamagazine goole play sau market android asta conectata prin internet sau poti descarca jocuri android cu terminatia.apk descarcate pe calculator si copiate pe microsd card si bagat in tableta si apoi instalate