| iuli000 a întrebat:

Mi-am luat un Acer liquid z3 la abonament de la cosmote. am primit doar incarcator si cablu de date, nu trebuia sa mai primesc si altceva( baterie in plus, card )?

2 răspunsuri:
| Cupcakestar a răspuns:

Exact acelasi telefon mi-am luat si eu luna trecuta, si nu. Asta este tot ce trebuia sa primesti.
Un An Nou Fericit! ^-^

| balanclaudiu13 a răspuns:

Pai la orice telefon este bateria inauntrul telefonului, si da cardul uneori ti-l ofera gratis alteori il platesti, depinde. De exemplu la Orange iti da si bateria laughing si cardul e gratiswinking