| 1Q a întrebat:

Mi-am luat un xbox360, ati putea sa-mi spuneti ce facilitati are, are jocuri in el, am auzit ca se poate vedea filme, muzica, intra pe net, sa fie pe post de TV, mi le spuneti

Răspuns Câştigător
| adytza_2265 a răspuns:

Uite sti ceva a aparut kinetc poti sa iti iei asta costa 4 milioane dar e super rau poftim uitate sa vezi daca iti place http://www.youtube.com/watch?v=p2qlHoxPioM da poti vedea filme poti intra pe net dar iti trebuie ceva la el post tv nu stiu sigur plz funda