| MrMihaI347 a întrebat:

Mi-am luat windows 7 cumparat si am o problema la skype. Cand ma joc ceva ma aud intrerupt si mi se blocheaza skype-u, daca nu ma joc ma aud bine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Nu te juca atunci cand folosesti skype. calculatorul tau nu are suficiente recursuri. adica probabil configuratia lui nu iti poate oferi mai mult.

| gelu1970 a răspuns (pentru K0sti):

Imi pare rau ca o persoana asa desteapta ca tine nu a inteles sensul. se pare ca esti singurul, deoarece te-ai obosit sa comentezi. aici unde traiesc eu se numeste recursos poate de aceea ai inteles gresit. insa un destept ca tine ar trebui sa raspunda intrebarilor puse de cei ce au probleme nu sa comenteze astfel de lucruri. cel de mai sus a inteles perfect.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Un calculator mai performant. (procesor, RAM, chipset în primul rând).

| robytoby a răspuns:

Ai nevoie de memorie RAM si o placa video mai buna.