| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am pus parola pe administrator(calculator) dar nu mai pot sa o dezactivez, in mod normal, asa cred eu, ara trebui sa am pe langa chestia de schimbat poza, parola si sa creez un nou administrator si chestia de dezactivat adica sa renut in imi mai cere calculatorul parola cand il deschid

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Simplu nu stiu mai dai restrt si mai incearca daca nu reusesti mai ai o singura metoda schimba windosul plz funda